-5%


Адаптер для трубки 20мм із зовнішньою різьбою 1/2", DSWA04-1220L
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Адаптер для трубки 20мм із зовнішньою різьбою 1/2", DSWA04-1220L
Адаптер для під'єднання трубки РЕ або шлангу відповідного діаметру до інших необхідних елементів системи за допомогою сполучної арматури, що має внутрішню різьбу 1/2".Тип з'єднання:
- штуцер-"ялинка" під РЕ трубку/ ПВХ шланг 20 мм
Діаметр штуцера: 16 мм
- РЗ 1/2".
За необхідності трубка/ шланг на штуцері додатково фіксується хомутом.
Арматура для систем крапельного та мікрополиву Bradas виготовляється з високоякісного пластику, що є стійким до
руйнівної дії UV-випромінювання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DSWA04-1220L |
| Внутренний диаметр | 20 мм-1/2" |
| Диаметр трубы | 20 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Рабочее давление | 10 Bar |
| Тип різьблення | зовнішня різьба 1/2" |
| Фасовка | 25 |
| Фасування | 1 , 25 |
- Цена: 5,46 ₴

