-5%


Трійник із зовнішньою різьбою 1/2", штуцер під трубку 20мм, DSWA06-1220L
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трійник із зовнішньою різьбою 1/2", штуцер під трубку 20мм, DSWA06-1220L
Трійник дозволяє створити відгалуження від лінії трубки РЕ або шлангу відповідного діаметру з переходом на будь-яку сполучну арматуру з внутрішньою різьбою 1/2".Тип з'єднання: 2 х штуцер-"ялинка" під РЕ трубку/ ПВХ шланг 20 мм
Діаметр штуцера: 16 мм, РЗ 1/2".
За необхідності трубка/ шланг на штуцері додатково фіксується хомутом.
Арматура для систем крапельного та мікрополиву Bradas виготовляється з високоякісного пластику, що є стійким до
руйнівної дії UV-випромінювання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DSWA06-1220L |
| Внутренний диаметр | 1/2"-20 мм |
| Диаметр трубы | 20 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Рабочее давление | 10 Bar |
| Тип різьблення | зовнішня різьба 1/2" |
| Фасовка | 25 |
| Фасування | 1 , 25 |
- Цена: 10,93 ₴

