




Бордюр садовий 45х1000мм, ECO RIM-BORD TYP 2, OBRB45TYP2
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бордюр садовий 45х1000мм, ECO RIM-BORD TYP 2, OBRB45TYP2
Універсальні бордюри «ECO RIM-BORD TYP 2» можна використовувати для різних типів поверхонь, наприклад:- газони
- кора
- клінкерне покриття
- гранітна крихта
- бетонна крихта
- гравій і щебінь
- можливість формування кіл
- швидка і легка збірка
- довговічність і стійкість до погодних умов
- естетичний вигляд
- висока якість продукту
- можливість з'єднання з ободом RIM-BORD TYPE1
Довжина: 1 м
Висота: 4,5 см
Товщина стінки: 4 мм.
EAN: 5907544430551
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 100 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | OBRB45TYP2 |
| Вид упаковки | Пакет |
| Материал | ПВХ |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Упаковка | 1 |
| Фасовка | 1260 |
| Фасування | 1 , 12 , 1260 |
- Цена: 69,92 ₴






