-5%








Дугоподібна опора для садового тунелю 70x52 см, TYCT117052
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дугоподібна опора для садового тунелю 70x52 см, TYCT117052
Технічні дані:- Ширина: 52 см
- Висота: 70 см
- Діаметр: 11 мм
- Колір: зелений
- Виготовлена зі сталі, покритої пластиком
- Стійка до впливу атмосферних умов
- Можливість використання покриттів з плівки або агротканини для захисту рослин від шкідників і заморозків
- Служить для створення конструкції садового тунелю
- Проста у використанні
- Тип упаковки: наклейка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TYCT117052 |
| Высота | 70см |
| Диаметр | 1.1см |
| Упаковка | 1 |
| Фасовка | 55 |
| Фасування | 1 , 5 , 55 |
| Ширина | 52см |
- Цена: 67,56 ₴

